Випрямляч для волосся Dyson Airstrait HT01 синій/мідь
0 800 33-96-91
Доставка
Нова Пошта
Кур'єр
Самовіз
Оплата
Гарантія
Офіційна гарантія від виробника 2 роки
Обмін/повернення товару протягом 14 днів
Особливості Випрямляч для волосся Dyson Airstrait HT01 синій/мідь
Характеристики
| Тип товару | випрямляч |
| Модель | HT01 |
| Тип комплектації | усі типи волосся; будь-яка довжина |
| Напруга | 220-240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Потужність | 1600 Вт |
| Живлення | мережа |
| Швидкість повітряного потоку | 11,9 л/с |
| Кількість швидкісних режимів | 3 |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Додаткові функції | автоматичне вимкнення, іонізація, точне нагрівання |
| Максимальна температура нагріву | 120°C |
| Довжина мережевого кабелю | 1,9 м |
| Колір пристрою | синій/мідний |
| Панель керування | механічна |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри (ДхШхВ) | 6х33х4,1 см |
| Вага | 1 кг |
Комплектація
Питання та відгуки
Дякую магазину за швидке оформлення і доставку.
Пилососи
Догляд за волоссям
Кліматична техніка
Сушарки для рук
Аксесуари