Випрямляч для волосся Dyson Airstrait HT01 (яшмова слива)
0 800 33-96-91
Доставка
Нова Пошта
Кур'єр
Самовіз
Оплата
Гарантія
Офіційна гарантія від виробника 2 роки
Обмін/повернення товару протягом 14 днів
Особливості Випрямляч для волосся Dyson Airstrait HT01 (яшмова слива)
Характеристики
| Тип товару | випрямляч |
| Модель | HT01 |
| Тип комплектації | усі типи волосся; будь-яка довжина |
| Напруга | 220-240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Потужність | 1600 Вт |
| Живлення | мережа |
| Швидкість повітряного потоку | 11,9 л/с |
| Кількість швидкісних режимів | 3 |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Додаткові функції | автоматичне вимкнення, іонізація, точне нагрівання |
| Максимальна температура нагріву | 120°C |
| Довжина мережевого кабелю | 1,9 м |
| Колір пристрою | яшмова слива |
| Панель керування | механічна |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри (ДхШхВ) | 6х33х4,1 см |
| Вага | 1 кг |
Комплектація
Питання та відгуки
Магазину дякую за менеджерів, які допомогли оформити замовлення і пояснили, що і як робити потім для активації гарантії.
За функціональністю Airatrait — це мрія для тих, хто цінує час. Тепер не потрібно окремо сушити волосся і потім випрямляти — один прилад робить усе одразу. Волосся виглядає доглянутим і гладким. Дуже тішить, що в комплекті є і термостійкий килимок, і кейс для зберігання — дрібниця, але дуже продумана.
Окремий плюс за комплектацію: в наборі є не лише термостійкий килимок, а й зручний кейс для зберігання — виглядає акуратно й преміально.
Дякую магазину за швидку доставку і гарантію на випрямляч.
Пилососи
Догляд за волоссям
Кліматична техніка
Сушарки для рук
Аксесуари