Тепловентилятор Dyson AM09 white/silver
0 800 33-96-91
Доставка
Нова Пошта
Кур'єр
Самовіз
Оплата
Гарантія
Офіційна гарантія від виробника 2 роки
Обмін/повернення товару протягом 14 днів
Особливості Тепловентилятор Dyson AM09 white/silver
Характеристики
| Тип товару | тепловентилятор |
| Модель | AM09 |
| Основні функції | вентиляція та нагрівання повітря |
| Очищення повітря | ні |
| Зволоження повітря | ні |
| Функція обертання | так |
| Потужність | 30 Вт |
| Живлення | мережа |
| Швидкість повітряного потоку | 186 л/с |
| Кількість швидкісних режимів | 10 |
| Додаткові функції | таймер |
| Фільтрація | відсутня |
| Довжина мережевого кабелю | 1,8 м |
| Колір пристрою | білий/сріблястий |
| Монтаж | підлоговий, вертикальний |
| Панель керування | пульт ДК, механічні кнопки на корпусі, таймер сну |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Індикатори | увімкнення, швидкість, нагрів/вентиляція |
| Країна-виробник | Малайзія |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри (ДхШхВ) | 59,5х15,3х20,4 см |
| Вага | 2,7 кг |
Комплектація
Питання та відгуки
Використовую AM09 для швидкого прогріву кімнати перед сном дитини. Оскільки дитяча невелика, він справляється за 2 хвилини. Дуже зручно, що можна вибрати режим розсіяного потоку повітря. Він легкий, його просто переносити з кімнати в кімнату. Догляд мінімальний — протер корпус і все. Магазин порадував якістю обслуговування, товар прийшов швидко, все оригінальне. Надійна річ для тих, хто цінує функціональність
Пилососи
Догляд за волоссям
Кліматична техніка
Сушарки для рук
Аксесуари