Пилосос Dyson V16 Piston Animal Submarine
0 800 33-96-91
Доставка
Нова Пошта
Кур'єр
Самовіз
Оплата
Гарантія
Офіційна гарантія від виробника 2 роки
Обмін/повернення товару протягом 14 днів
Особливості Пилосос Dyson V16 Piston Animal Submarine
Характеристики
| Тип товару | пилосос |
| Модель | V16 |
| Тип пилососу | бездротовий, вертикальний, портативний |
| Вид прибирання | сухе і вологе |
| Основна насадка | насадка Dyson Submarine |
| Кількість насадок | 5 |
| Напруга | 220-240 В |
| Потужність | 900 Вт |
| Потужність всмоктування | 300 Air Watt |
| Об'єм та тип контейнера для сміття | 1,3 л, пластиковий контейнер (циклон) |
| Живлення | акумулятор |
| Фільтрація | HEPA-фільтр |
| Колір пристрою | чорний/мідний |
| Режими роботи | 5 |
| Панель керування | механічна, через додаток |
| Індикатори | режим роботи, час роботи від батареї, заміна фільтра |
| Час зарядки | 4,5 години |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри (ДхШхВ) | 25,9х129,8х25 |
| Вага | 3,4 кг |
Комплектація
Пилососи
Догляд за волоссям
Кліматична техніка
Сушарки для рук
Аксесуари