Пилосос Dyson PencilVac Fluffycones SV50 (matte black)
0 800 33-96-91
Доставка
Нова Пошта
Кур'єр
Самовіз
Оплата
Гарантія
Офіційна гарантія від виробника 2 роки
Обмін/повернення товару протягом 14 днів
Особливості Пилосос Dyson PencilVac Fluffycones SV50 (matte black)
Характеристики
| Тип товару | пилосос |
| Модель | SV50 |
| Тип пилососу | бездротовий, вертикальний |
| Вид прибирання | сухе |
| Основна насадка | насадка Fluffycones |
| Кількість насадок | 2 |
| Напруга | 220-240 В |
| Потужність всмоктування | 55 Air Watt |
| Об'єм та тип контейнера для сміття | 0,08 л, контейнер |
| Живлення | акумулятор |
| Колір пристрою | чорний |
| Режими роботи | 3 |
| Панель керування | механічна, через додаток |
| Індикатори | режим роботи, час роботи від батареї, заміна фільтра |
| Час зарядки | 3,5 години |
| Країна-виробник | Філіппіни |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри (ДхШхВ) | 116х22,6х15,7 см |
| Вага | 1.8 кг |
Комплектація
Пилососи
Догляд за волоссям
Кліматична техніка
Сушарки для рук
Аксесуари