Пилосос Dyson Gen5detect Absolute (нікель/пурпуровий)
0 800 33-96-91
Доставка
Нова Пошта
Кур'єр
Самовіз
Оплата
Гарантія
Офіційна гарантія від виробника 2 роки
Обмін/повернення товару протягом 14 днів
Особливості Пилосос Dyson Gen5detect Absolute (нікель/пурпуровий)
Характеристики
| Тип товару | пилосос |
| Модель | SV23 |
| Тип пилососу | бездротовий, вертикальний, портативний |
| Вид прибирання | сухе |
| Основна насадка | потужна насадка з високим крутним моментом та спеціальним гребенем |
| Кількість насадок | 5 |
| Напруга | 220-240 В |
| Потужність | 750 Вт |
| Потужність всмоктування | 262 Air Watt |
| Об'єм та тип контейнера для сміття | 0,8 л, пластиковий контейнер (циклон) |
| Живлення | акумулятор |
| Фільтрація | HEPA-фільтр |
| Колір пристрою | нікель/фіолетовий |
| Режими роботи | 3 |
| Панель керування | механічна |
| Індикатори | режим роботи, час роботи від батареї, заповнення пилозбірника |
| Час зарядки | 4,5 години |
| Країна-виробник | Малайзія |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри (ДхШхВ) | 27,6х25х127,6 см |
| Вага | 3,5 кг |
Комплектація
Пилососи
Догляд за волоссям
Кліматична техніка
Сушарки для рук
Аксесуари