Пилосос для вологого прибирання Dyson WashG1
0 800 33-96-91
Доставка
Нова Пошта
Кур'єр
Самовіз
Оплата
Гарантія
Офіційна гарантія від виробника 2 роки
Обмін/повернення товару протягом 14 днів
Особливості Пилосос для вологого прибирання Dyson WashG1
Характеристики
| Тип товару | пилосос |
| Модель | WR-01 |
| Тип пилососу | бездротовий, вертикальний |
| Вид прибирання | вологе |
| Основна насадка | моторизовані ролики для вологого прибирання |
| Кількість насадок | 1 |
| Напруга | 220-240 В |
| Потужність | 95 Вт |
| Об'єм та тип контейнера для сміття | 1 л (чиста вода)/0.8 л (брудна вода) |
| Живлення | акумулятор |
| Колір пристрою | чорний/синій |
| Режими роботи | 3 |
| Панель керування | механічна |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Індикатори | рівень зволоження, час роботи від батареї |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри (ДхШхВ) | 114х22,4х30 см |
| Вага | 4.8 кг |
Комплектація
Пилососи
Догляд за волоссям
Кліматична техніка
Сушарки для рук
Аксесуари