Пилосос для вологого прибирання Dyson Clean+Wash Hygiene (берлінська блакить/мідь)
0 800 33-96-91
Доставка
Нова Пошта
Кур'єр
Самовіз
Оплата
Гарантія
Офіційна гарантія від виробника 2 роки
Обмін/повернення товару протягом 14 днів
Особливості Пилосос для вологого прибирання Dyson Clean+Wash Hygiene (берлінська блакить/мідь)
Характеристики
| Тип товару | пилосос |
| Модель | WR-03 |
| Тип пилососу | бездротовий, вертикальний |
| Вид прибирання | вологе |
| Основна насадка | ролик для вологого прибирання |
| Кількість насадок | 1 |
| Напруга | 220-240 В |
| Потужність | 42 Вт |
| Об'єм та тип контейнера для сміття | 0,52 л, контейнер |
| Живлення | акумулятор |
| Колір пристрою | синій/мідний |
| Режими роботи | 3+1 |
| Панель керування | механічна |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Індикатори | рівень зволоження, час роботи від батареї |
| Час зарядки | 105 хв. |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри (ДхШхВ) | 109,6x24,4x28 см |
| Вага | 3,8 кг |
Комплектація
Пилососи
Догляд за волоссям
Кліматична техніка
Сушарки для рук
Аксесуари