Очисник повітря Dyson Pure Hot+Cool HP1 HP11
0 800 33-96-91
Доставка
Нова Пошта
Кур'єр
Самовіз
Оплата
Гарантія
Офіційна гарантія від виробника 2 роки
Обмін/повернення товару протягом 14 днів
Особливості Очисник повітря Dyson Pure Hot+Cool HP1 HP11
Характеристики
| Тип товару | очищувач повітря |
| Модель | HP11 |
| Основні функції | очищення, вентиляція та нагрівання повітря |
| Очищення повітря | так |
| Зволоження повітря | ні |
| Функція обертання | так |
| Потужність | 40 Вт |
| Живлення | мережа |
| Швидкість повітряного потоку | 290 л/с |
| Кількість швидкісних режимів | 10 |
| Додаткові функції | таймер |
| Фільтрація | боросилікатний фільтр HEPA-13 і вугільний фільтр |
| Довжина мережевого кабелю | 1,83 м |
| Колір пристрою | білий |
| Монтаж | підлоговий, вертикальний |
| Режими роботи | ручне налаштування, нічний |
| Панель керування | пульт ДК, механічні кнопки на корпусі, таймер сну, керування через додаток |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Індикатори | режим роботи, якість повітря, стан фільтра |
| Країна-виробник | Малайзія |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри (ДхШхВ) | 20,5х13х76,4 см |
| Вага | 6 кг |
Комплектація
Пилососи
Догляд за волоссям
Кліматична техніка
Сушарки для рук
Аксесуари