Очисник повітря Dyson Pure Hot+Cool Formaldehyde HP09
0 800 33-96-91
Доставка
Нова Пошта
Кур'єр
Самовіз
Оплата
Гарантія
Офіційна гарантія від виробника 2 роки
Обмін/повернення товару протягом 14 днів
Особливості Очисник повітря Dyson Pure Hot+Cool Formaldehyde HP09
Характеристики
| Тип товару | очищувач повітря |
| Модель | HP09 |
| Основні функції | очищення, вентиляція та нагрівання повітря |
| Очищення повітря | так |
| Зволоження повітря | ні |
| Функція обертання | так |
| Потужність | 2200 Вт |
| Живлення | мережа |
| Швидкість повітряного потоку | 310 л/с |
| Кількість швидкісних режимів | 10 |
| Додаткові функції | таймер |
| Фільтрація | боросилікатний фільтр HEPA-13, вугільний фільтр, фільтр Cryptomic |
| Довжина мережевого кабелю | 1,85 м |
| Колір пристрою | білий/мідний |
| Монтаж | підлоговий, вертикальний |
| Режими роботи | автоматичний, нічний, розсіяного потоку, нагрівання |
| Панель керування | пульт ДК, механічні кнопки на корпусі, таймер сну |
| Рівень шуму | 62 дБ |
| Індикатори | режим роботи, якість повітря, стан фільтра |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри (ДхШхВ) | 20,5х13х76,4 см |
| Вага | 6 кг |
Комплектація
Питання та відгуки
Бренд Дайсон знаю давно, у самого вдома декілька девайсів. Коли постало питання, який багатофункціональний пристрій купити в офіс, щоб всім стало легше працювати, порадив керівництву Dyson HP 09 Formaldehyde. Бо він і охолоджує повітря, і нагріває, а головне - очищує від майже усього (пил, гази та інші сполуки), що дуже важливо, враховуючи, де ми знаходимося.
Апарат в нас недовго, та різницю ми вже відчули. Вмикаєш вранці і вже за декілька жвилин зникає запах затхлості та вологості. І проиягом усього робочого дня дихається легше. Чекаємо літа, щоб протестувати його на повну міцність і потужність.
Дякуємо магазину за швидку доставку)
Пилососи
Догляд за волоссям
Кліматична техніка
Сушарки для рук
Аксесуари