Очищувач повітря Dyson HushJet Purifier HJ10 (білий/сріблястий)
0 800 33-96-91
Доставка
Нова Пошта
Кур'єр
Самовіз
Оплата
Гарантія
Офіційна гарантія від виробника 2 роки
Обмін/повернення товару протягом 14 днів
Особливості Очищувач повітря Dyson HushJet Purifier HJ10 (білий/сріблястий)
Характеристики
| Тип товару | очищувач повітря |
| Модель | HJ10 |
| Основні функції | очищення повітря |
| Очищення повітря | так |
| Зволоження повітря | ні |
| Функція обертання | ні |
| Потужність | 45 Вт |
| Живлення | мережа |
| Швидкість повітряного потоку | 70 л/с |
| Кількість швидкісних режимів | 10 |
| Фільтрація | електростатичний фільтр, вугільний фільтр з карбонатом калію |
| Довжина мережевого кабелю | 1,8 м |
| Колір пристрою | білий/сріблястий |
| Монтаж | вертикальний |
| Режими роботи | 2 |
| Панель керування | механічна, через додаток |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Індикатори | режим роботи, якість повітря, стан фільтра |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри (ДхШхВ) | 47х23х23 см |
| Вага | 3,15 кг |
Комплектація
Пилососи
Догляд за волоссям
Кліматична техніка
Сушарки для рук
Аксесуари