Очищувач повітря Dyson HEPA Big+Quiet BP02 (білий/сатинове срібло)
0 800 33-96-91
Доставка
Нова Пошта
Кур'єр
Самовіз
Оплата
Гарантія
Офіційна гарантія від виробника 2 роки
Обмін/повернення товару протягом 14 днів
Особливості Очищувач повітря Dyson HEPA Big+Quiet BP02 (білий/сатинове срібло)
Характеристики
| Тип товару | очищувач повітря |
| Модель | BP02 |
| Основні функції | очищення та вентиляція повітря |
| Очищення повітря | так |
| Зволоження повітря | ні |
| Функція обертання | так |
| Потужність | 50 Вт |
| Живлення | мережа |
| Швидкість повітряного потоку | 90 л/с |
| Кількість швидкісних режимів | 10 |
| Додаткові функції | таймер |
| Фільтрація | боросилікатний фільтр HEPA-13 і вугільний фільтр |
| Довжина мережевого кабелю | 1,8 м |
| Колір пристрою | білий/сріблястий |
| Монтаж | підлоговий, вертикальний |
| Режими роботи | автоматичний, нічний, ручне налаштування, таймер |
| Панель керування | механічна, через додаток |
| Рівень шуму | 56 дБ |
| Індикатори | режим роботи, якість повітря, стан фільтра |
| Країна-виробник | Малайзія |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри (ДхШхВ) | 83x43,4x41,5 см |
| Вага | 11,6 кг |
Комплектація
Пилососи
Догляд за волоссям
Кліматична техніка
Сушарки для рук
Аксесуари