Фен для волосся Dyson Supersonic HD 18 R Pro (синій/топаз)
0 800 33-96-91
Доставка
Нова Пошта
Кур'єр
Самовіз
Оплата
Гарантія
Офіційна гарантія від виробника 2 роки
Обмін/повернення товару протягом 14 днів
Особливості Фен для волосся Dyson Supersonic HD 18 R Pro (синій/топаз)
Характеристики
| Тип товару | фен |
| Модель | HD18 |
| Тип комплектації | для кучерявого та в'юнкого волосся |
| Основна насадка | насадка для неслухняного волосся |
| Кількість насадок | 5 |
| Напруга | 220-240 В |
| Частота | 50-60 Гц |
| Потужність | 1700 Вт |
| Живлення | мережа |
| Кількість швидкісних режимів | 3 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Додаткові функції | автоматичне вимкнення, захист від перегріву, холодне обдування, іонізація повітря |
| Максимальна температура нагріву | 100°C |
| Довжина мережевого кабелю | 2,8 м |
| Колір пристрою | барвінок/топаз |
| Панель керування | механічна |
| Країна-виробник | Філіппіни |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри (ДхШхВ) | 285х55х108 |
| Вага | 0,7 кг |
Комплектація
Пилососи
Догляд за волоссям
Кліматична техніка
Сушарки для рук
Аксесуари