Фен для волосся Dyson Supersonic HD 07 (синій/золотий)
0 800 33-96-91
Доставка
Нова Пошта
Кур'єр
Самовіз
Оплата
Гарантія
Офіційна гарантія від виробника 2 роки
Обмін/повернення товару протягом 14 днів
Особливості Фен для волосся Dyson Supersonic HD 07 (синій/золотий)
Характеристики
| Тип товару | фен |
| Модель | HD07 |
| Тип комплектації | для кучерявого та в'юнкого волосся |
| Основна насадка | насадка для неслухняного волосся |
| Кількість насадок | 5 |
| Напруга | 220-240 В |
| Частота | 50-60 Гц |
| Потужність | 1600 Вт |
| Живлення | мережа |
| Швидкість повітряного потоку | 41 л/с |
| Кількість швидкісних режимів | 3 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Додаткові функції | автоматичне вимкнення, захист від перегріву, холодне обдування, іонізація повітря |
| Максимальна температура нагріву | 100°C |
| Довжина мережевого кабелю | 2,8 м |
| Колір пристрою | синій/золотий |
| Панель керування | механічна |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри (ДхШхВ) | 24,5х9,7х7,8 см |
| Вага | 0,63 кг |
Комплектація
Пилососи
Догляд за волоссям
Кліматична техніка
Сушарки для рук
Аксесуари