Бездротовий пилосос Dyson V8 Cyclone
0 800 33-96-91
Доставка
Нова Пошта
Кур'єр
Самовіз
Оплата
Гарантія
Офіційна гарантія від виробника 2 роки
Обмін/повернення товару протягом 14 днів
Особливості Бездротовий пилосос Dyson V8 Cyclone
Характеристики
| Тип товару | пилосос |
| Модель | V8 |
| Тип пилососу | бездротовий, вертикальний, портативний |
| Вид прибирання | сухе |
| Основна насадка | електрощітка з комбінованою щетиною та спеціальним гребнем |
| Кількість насадок | 3 |
| Напруга | 220-240 В |
| Потужність | 465 Вт |
| Потужність всмоктування | 150 Air Watt |
| Об'єм та тип контейнера для сміття | 0,54 л, пластиковий контейнер (циклон) |
| Живлення | акумулятор |
| Фільтрація | HEPA-фільтр |
| Колір пристрою | чорний |
| Режими роботи | 3 |
| Панель керування | механічна |
| Рівень шуму | 82 дБ |
| Індикатори | режим роботи, час роботи від батареї |
| Час зарядки | 4 години |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри (ДхШхВ) | 21х25х116 см |
| Вага | 2,7 кг |
Комплектація
Пилососи
Догляд за волоссям
Кліматична техніка
Сушарки для рук
Аксесуари